Поділитись:
У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)
П'ятниця, 26 червня 2026, 13:17

Фото: Суспільне
У Луцьку на Театральному майдані 26 червня нагороджували випускників, які успішно завершили навчання у школах.
Про це повідомляє Суспільне Луцьк.
Свідоцтва з відзнакою отримали 314 здобувачів освіти.













ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.