Поділитись:

У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)

П'ятниця, 26 червня 2026, 13:17
Фото: Суспільне
Фото: Суспільне

У Луцьку на Театральному майдані 26 червня нагороджували випускників, які успішно завершили навчання у школах.

Про це повідомляє Суспільне Луцьк.

Свідоцтва з відзнакою отримали 314 здобувачів освіти.

У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів