Страшна трагедія: під Луцьком в люк провалилися люди, одна жінка не вижила
П'ятниця, 26 червня 2026, 10:32
У четвер, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади сталася трагедія.
Напередодні двоє людей провалилися у каналізаційний люк, пишуть Волинські новини.
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Трагедія на водоймі у Рожищі: загинув підліток
- На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик: подробиці страшної трагедії
- У Луцьку на Ковельській – аварія: зіткнулись чотири автівки (фото)