Страшна трагедія: під Луцьком в люк провалилися люди, одна жінка не вижила

П'ятниця, 26 червня 2026, 10:32

У четвер, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади сталася трагедія.

Напередодні двоє людей провалилися у каналізаційний люк, пишуть Волинські новини.

На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.

Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.

Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: