Поділитись:
Страшна трагедія: під Луцьком в люк провалилися люди, одна жінка не вижила
П'ятниця, 26 червня 2026, 10:32

У четвер, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади сталася трагедія.
Напередодні двоє людей провалилися у каналізаційний люк, пишуть Волинські новини.
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.