Поділитись:

У поліції прокоментували блокування сесії Луцькради працівниками ринку

П'ятниця, 01 вересня 2017, 13:40

В.о. міського голови Луцька просить прокуратуру дати оцінку працівникам ринку "Центральний", які увірвались в сесійну залу Луцькради під час проведення 30 сесії.

Депутат Луцькради Микола Дендіберін попросив прокоментувати ситуацію, коли працівники ринку "Центральний" заполонили сесійну залу Луцькради під час сесії і нікого не випускали, а представники прокуратури та поліції нічого не робили, щоб усунути це. Про це він сказав 1 вересня під час сесії Луцькради.

Начальник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Кічук зазначив, що в поліції вже знають, хто був організатором, а хто підбурювачем цього блокування сесійної зали. Він пояснив, що, на його думку, ситуація була контрольована, а представники правоохоронних органів не вчиняли жодних дій, бо психологія натовпу може знести все на своєму шляху.

"Коли депутати-жінки не можуть вийти з міської ради, то говорити, що ситуація під контролем, не можна. Я готую подання в прокуратуру, щоб вони пояснили і дали оцінку цим діям людей, які свідомо увірвались сюди", – сказав в.о. міського голови Григорій Пустовіт.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 червня 2021
13 червня 2021
16:10
12 червня 2021
11 червня 2021