На Волині в останню дорогу проведуть полеглого солдата Миколу Войтюка

Ківерцівська громада готується провести в останню дорогу свого земляка, мужнього захисника України, солдата Миколу Павловича Войтюка. За розпорядженням Ківерцівського міського голови Олександра Ковальчука четвер, 25 червня, в громаді оголошено Днем жалоби.
Про це повідомили на офіційній сторінці Ківерцівської ради.
Мешканців міста та навколишніх сіл просять гідно зустріти траурний кортеж, сформувавши живий коридор шани для полеглого воїна. Зустріч Героя відбудеться орієнтовно о 14:00 у Ківерцях на перехресті вулиць Пилипа Орлика та Луцької, де духовенство відслужить спільну молитву.
Після цього автомобіль із тілом захисника вирушить до його рідної домівки у село Озеро на вулицю Набережну, 19, проїжджаючи вулицями Миколи Олексюка та Незалежності.
Від батьківської хати розпочнеться піша хода до місцевого Свято-Покровського храму, де відбудеться заупокійне богослужіння. Церемонія громадського прощання продовжиться біля закладу культури села Озеро, де під тужливу мелодію «Плине кача» оголосять хвилину мовчання.
Свій останній спочинок із усіма військовими почестями солдат Микола Войтюк знайде на сільському кладовищі.
Вічна та світла пам'ять Герою!
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.