Поділитись:

У Горохівській лікарні запрацювала сонячна електростанція з резервним живленням (фото)

Середа, 24 червня 2026, 18:15
У Горохівській лікарні запрацювала сонячна електростанція з резервним живленням (фото)

На Волині у горохівській багатопрофільній лікарні встановили дахову гібридну сонячну електростанцію.

Про це інформують на сайті Горохівської міської ради.

Проєкт реалізовано за підтримки ГО «Екоклуб» у межах ініціативи Svarog Ukraine. Нещодавно лікарню з робочим візитом відвідали експерт у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Дмитро Сакалюк, а також представник німецької організації-грантодавця. Гості ознайомилися з роботою нововстановленої сонячної електростанції та її значенням для забезпечення безперебійної діяльності медичного закладу.

Сонячна електростанція має потужність 35,7 кВт та оснащена акумуляторними батареями загальною ємністю 51,2 кВт·год. Завдяки цьому лікарня зможе продовжувати роботу навіть у разі повного відключення електроенергії.

У Горохівській лікарні запрацювала сонячна електростанція з резервним живленням (фото) 

У першу чергу резервним живленням забезпечено критично важливі підрозділи лікарні:

  • відділення інтенсивної терапії;
  • операційний блок;
  • інші відділення терапевтичного корпусу.

У Горохівській лікарні запрацювала сонячна електростанція з резервним живленням (фото) 

Саме тут стабільне електропостачання має вирішальне значення для порятунку життя людей – від роботи реанімаційного обладнання та проведення операцій до освітлення, водопостачання та функціонування життєво важливих медичних систем.

У Горохівській лікарні запрацювала сонячна електростанція з резервним живленням (фото) 

Як зазначив заступник Горохівського міського голови Олексій Гайдук, реалізація цього проєкту є насамперед питанням безпеки громади та забезпечення безперервного надання медичної допомоги жителям навіть в умовах можливих перебоїв з електропостачанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів