На Шацьких озерах перевірили воду після скарг на висипання: що показали аналізи

Після поширення у соцмережах повідомлень про висипання на шкірі після купання на Шацьких озерах фахівці провели лабораторні дослідження води. Результати засвідчили, що вода на озерах Світязь і Пісочне є безпечною для відпочивальників.
Про це повідомили у Шацькому національному природному парку.
За даними установи, лабораторні аналізи води у місцях масового відпочинку показали відповідність усім чинним санітарно-гігієнічним нормам. Зокрема, усі досліджені мікробіологічні показники виявилися значно нижчими за допустимі нормативи.
У нацпарку наголошують, що поодинокі випадки подразнення шкіри після купання можуть бути пов'язані з природними сезонними явищами, які характерні для прісноводних водойм під час тривалих періодів спеки.
Фахівці підкреслюють, що такі реакції не свідчать про забруднення води.
У Шацькому національному природному парку також зазначили, що моніторинг якості води на озерах продовжується.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.