Поділитись:

На Шацьких озерах перевірили воду після скарг на висипання: що показали аналізи

Середа, 24 червня 2026, 15:54
На Шацьких озерах перевірили воду після скарг на висипання: що показали аналізи

Після поширення у соцмережах повідомлень про висипання на шкірі після купання на Шацьких озерах фахівці провели лабораторні дослідження води. Результати засвідчили, що вода на озерах Світязь і Пісочне є безпечною для відпочивальників.

Про це повідомили у Шацькому національному природному парку.

За даними установи, лабораторні аналізи води у місцях масового відпочинку показали відповідність усім чинним санітарно-гігієнічним нормам. Зокрема, усі досліджені мікробіологічні показники виявилися значно нижчими за допустимі нормативи.

На Шацьких озерах перевірили воду після скарг на висипання: що показали аналізи 

У нацпарку наголошують, що поодинокі випадки подразнення шкіри після купання можуть бути пов'язані з природними сезонними явищами, які характерні для прісноводних водойм під час тривалих періодів спеки.

Фахівці підкреслюють, що такі реакції не свідчать про забруднення води.

У Шацькому національному природному парку також зазначили, що моніторинг якості води на озерах продовжується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів