Вандали в центрі міста: у Луцьку розшукують осіб, які зіпсували нові лавки (відео)

Середа, 24 червня 2026, 08:12

У Луцьку зафіксували прикрий випадок вандалізму на вулиці Миколи Мялковського, 6. Невідомі розмалювали лавку, яка була облаштована за власні кошти місцевих підприємців.

Відео опублікували на фейсбук-сторінці департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

На відео добре видно осіб, причетних до пошкодження майна. Мунвартівці звертаються до мешканців міста з проханням допомогти у встановленні їхніх осіб.

Якщо вам відома будь-яка інформація про хуліганів або обставини цього випадку, просять повідомити у департамент муніципальної варти Луцької міської ради або правоохоронні органи:

  • гаряча лінія «Група швидкого реагування»: 067 000 0 679; 066 102 1 102;
  • поліція: 102.

«Такі дії є проявом вандалізму та неповаги до праці людей, які щодня працюють над тим, щоб наше місто було охайним, комфортним і привабливим для мешканців та гостей Луцька», – наголошують мунвартівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: