Скоїв ДТП та залишив місце події: у Луцьку патрульні виявили порушника (фото)

Вівторок, 23 червня 2026, 19:45

У Луцьку поліцейські виявили пошкоджену дорожню огорожу та притягнули водія до відповідальності.

Про це інформують у патрульній поліції Волині.

Учора патрульні отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Ківерцівській у Луцьку.

На місці події інспектори встановили, що водій вантажівки MAN не дотримався безпечного бокового інтервалу, здійснив наїзд на пішохідне огородження та залишив місце події. Втім, уже за деякий час ми встановили особу водія та всі обставини події.

На керманича поліцейські склали адміністративні матеріали:

  • за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП);
  • ст. 122-4 (Залишення місця ДТП);
  • ч. 1 ст. 139 (Пошкодження дорожніх споруд) КУпАП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: