У Луцьку попрощалися з двома Героями – Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем (фото)

Луцька громада знову у глибокій скорботі. Сьогодні, 23 червня, у кафедральному соборі Святої Трійці відбувся чин похорону двох відважних захисників України – Дмитра Лавренчука та Олександра Горбача, які віддали свої життя у боях проти російських окупантів.
Про це повідомляє Луцька міська рада.

Лучанин Лавренчук Дмитро Миколайович, 2 березня 1992 року народження, загинув 13 червня 2026 року. Життя 34-річного бійця обірвалося під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новогригорівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

Його побратим по зброї, лучанин Горбач Олександр Олександрович, 18 березня 1995 року народження, прийняв свій останній бій наприкінці минулого року. 30-річний воїн загинув 28 грудня 2025 року поблизу населеного пункту Садки Сумської області, мужньо виконавши свій військовий обов’язок у бою за волю України.

Провести Героїв в останню дорогу разом із рідними, близькими, друзями та десятками небайдужих жителів громади прийшов заступник міського голови Володимир Марценюк.

Під скорботну хвалу та військові почесті обох захисників поховали у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Вічна пам’ять та низький уклін Героям!
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.