Поділитись:

У Луцькраді готують звернення до польських міст-побратимів через напругу у відносинах між країнами

Понеділок, 22 червня 2026, 14:20
У Луцькраді готують звернення до польських міст-побратимів через напругу у відносинах між країнами

Депутат Луцької міської ради Максим Воскресенський закликав колег підтримати офіційне звернення до польських міст-побратимів із закликом до діалогу, взаємної поваги та збереження єдності між Україною та Польщею.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук.

За словами депутата, Польща залишається найближчим союзником України, тому будь-які загострення у відносинах між двома державами є особливо болючими.

Воскресенський назвав ситуацію навколо президента України Володимира Зеленського та Ордену Білого Орла політичним непорозумінням, якому не повинно бути місця у добросусідських відносинах.

«Єдиний, хто виграє від розбрату між Україною та Польщею, – росія. Це треба називати своїми іменами», – зазначив депутат.

Максим ВоскресенськийМаксим Воскресенський
 

Також він повідомив, що в Луцькій міській раді готують офіційне звернення до польських міст-побратимів. Документ має містити заклик до діалогу, взаємної поваги та збереження партнерських відносин між громадами двох країн.

Максим Воскресенський закликав усі депутатські фракції підтримати відповідне звернення під час його розгляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів