Вода у газопроводі: у Луцьку 35 квартир багатоповерхівки залишились без газу
У Луцьку два під'їзди багатоквартирного будинку залишились без газу.
Про це повідомляє Волинська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».
У Луцьку 35 квартир багатоповерхівки залишилися без газопостачання.
Причина відключення – потрапляння води у внутрішньобудинковий газопровід під час того, як один із власників квартир самовільно замінив водонагрівач.
Через самовільні дії одного з мешканців у газорозподільну мережу потрапила вода. Це й спричинило аварійну ситуацію.
«Ми вже почали проводити повний цикл технічних робіт: зливаємо з труб та лічильників воду, а також перевіряємо герметичність системи. До квартир одного з під’їздів газопостачання відновили», – йдеться в повідомленні.
Всі витрати відшкодує винуватець аварії.
Після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання буде відновлено.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцьку зросли тарифи на воду: як рахуватимуть платіж (приклад)
- Два села на Ковельщині чотири дні сидітимуть без газу