Поділитись:

Вода у газопроводі: у Луцьку 35 квартир багатоповерхівки залишились без газу

Понеділок, 22 червня 2026, 13:44
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Луцьку два під'їзди багатоквартирного будинку залишились без газу.

Про це повідомляє Волинська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

У Луцьку 35 квартир багатоповерхівки залишилися без газопостачання. 

Причина відключення  потрапляння води у внутрішньобудинковий газопровід під час того, як один із власників квартир самовільно замінив водонагрівач.

Через самовільні дії одного з мешканців у газорозподільну мережу потрапила вода. Це й спричинило аварійну ситуацію.

«Ми вже почали проводити повний цикл технічних робіт: зливаємо з труб та лічильників воду, а також перевіряємо герметичність системи. До квартир одного з під’їздів газопостачання відновили», – йдеться в повідомленні.

Всі витрати відшкодує винуватець аварії.

Після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання буде відновлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів