Москва буде горіти: telegram-канал мера російської столиці зламали
Особистий Telegram-канал мера москви сергія собяніна увечері 21 червня було зламано. На ресурсі з’явилися численні проукраїнські дописи, пише NV із посиланням на проросійські телеграм-канали.
Канал cобяніна зламали у його день народження, 21 червня. Підписники помітили десятки однакових повідомлень, зокрема – Слава Україні, Москва буде горіти, Російські п*ри, Я задонатив саме на дрони та інші.
Це один з двох офіційних ресурсів російського мера в Telegram.
Наразі проукраїнські повідомлення видалені, останній допис датується 17 червня.
Вночі та вранці 22 червня Собянін повідомляв про нову атаку БпЛА на Москву та нібито «знищення» десятків дронів. Повідомлялося про вибухи у Підмосков'ї. В усіх московських аеропортах вводили обмеження на прийом і виліт літаків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- «Нафтові» дощі заливають росію: їхні чиновники заперечують екокатастрофу
- Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею»
- Гурт Morandi, який піснею Angels закликав зупинитись воювати, цинічно виступить в росії