Москва буде горіти: telegram-канал мера російської столиці зламали

Понеділок, 22 червня 2026, 11:11

Особистий Telegram-канал мера москви сергія собяніна увечері 21 червня було зламано. На ресурсі з’явилися численні проукраїнські дописи, пише NV із посиланням на проросійські телеграм-канали.

Канал cобяніна зламали у його день народження, 21 червня. Підписники помітили десятки однакових повідомлень, зокрема – Слава Україні, Москва буде горіти, Російські п*ри, Я задонатив саме на дрони та інші.

Це один з двох офіційних ресурсів російського мера в Telegram.

 

Наразі проукраїнські повідомлення видалені, останній допис датується 17 червня.

Вночі та вранці 22 червня Собянін повідомляв про нову атаку БпЛА на Москву та нібито «знищення» десятків дронів. Повідомлялося про вибухи у Підмосков'ї. В усіх московських аеропортах вводили обмеження на прийом і виліт літаків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: