Поділитись:

Військові можуть повернутися із СЗЧ через Армія+: як це працює

Понеділок, 22 червня 2026, 09:23
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Військовослужбовці, які самовільно залишили військову частину, можуть повернутися на службу за новою процедурою. Найпростіше це зробити через застосунок Армія+, де можна самостійно обрати підрозділ та подати рапорт.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Військові, у яких зафіксовано самовільне залишення частини до 12.06.2026 р., можуть повернутися на службу до 20.09.2026 р. за новою процедурою – без батальйонів резерву та з можливістю самостійно обрати підрозділ з переліку.

Найпростіший шлях – через застосунок «Армія+», в якому можна:

  • обрати новий підрозділ з переліку;
  • вказати бажаний напрям служби та свій досвід;
  • отримати супровід до зарахування в нову частину.

Після погодження рапорту в Армія+ з’явиться статус «В дорозі». Він підтверджує, що військовий добровільно повертається на службу, і дає 5 днів, щоб прибути до нової частини.

Подати заявку також можна:

  • напряму до обраної військової частини;
  • через 1-й Центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ або 2-й Центр рекрутингу Десантно-штурмових військ – для військовослужбовців ЗСУ.

Наразі програма доступна для військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Для військових НГУ можливість подати рапорт в Армія+ запрацює найближчими днями.

Програма діє 100 днів – до 20 вересня 2026 року включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів