Незаконно збував вибухівку на Волинь: жителю Сумщини винесли підозру (фото)
Середа, 03 червня 2026, 19:40
У Володимирі окружна прокуратура повідомила про підозру 55-річному жителю міста Охтирка Сумської області за незаконну купівлю, зберігання та збут вибухової речовини.
Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.
Правоохоронці встановили, що упродовж квітня-травня 2026 року чоловік двічі незаконно збував волинянину, надіславши через поштового оператора у Нововолинськ посилками по 2 кг, бездимний порох.
Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювали Володимирський РВП ГУНП в області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- До лісу не по гриби: на Рівненщині двоє волинян закопали 100 «закладок» з наркотиками (фото)
- Купа дитячого порно і мотоцикл за секс-послугу від хлопчика: на Харківщині затримали збоченця
- Обладнав притон у гаражі та торгував амфетаміном: на Волині судитимуть наркоділка