Незаконно збував вибухівку на Волинь: жителю Сумщини винесли підозру (фото)

У Володимирі окружна прокуратура повідомила про підозру 55-річному жителю міста Охтирка Сумської області за незаконну купівлю, зберігання та збут вибухової речовини.
Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.
Правоохоронці встановили, що упродовж квітня-травня 2026 року чоловік двічі незаконно збував волинянину, надіславши через поштового оператора у Нововолинськ посилками по 2 кг, бездимний порох.



Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювали Володимирський РВП ГУНП в області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.