У Луцьку 2 червня прощатимуться із загиблим захисником Валерієм Васейчуком
У Луцьку 2 червня відбудеться прощання з загиблим на війні військовослужбовцем Валерієм Васейчуком.
Про це повідомляє управління інформаційної роботи міської ради.
У вівторок, 2 червня, об 11:00 годині у кафедральному соборі Святої Трійці міста Луцька відбудеться відспівування військовослужбовця Васейчука Валерія Леонідовича (15.08.1980 р.н.), який загинув 22 травня 2026 року у районі населеного пункту Гаврилівка Дніпропетровської області.
Завтра о 10:30 год тіло Героя траурним кортежем перевезуть з приміщення Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи до кафедрального собору Святої Трійці, а потім – до будинку на вул. Володимира Івасюка, 47.
Поховають військовослужбовця на кладовищі у селі Рованці.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Навіки додому: на Волині попрощаються загиблим на Донеччині воїном Миколою Волчанюком
- На війні загинув захисник із села Світязь Олександр Барилюк
- На Волині попрощаються з Героєм Михайлом Ковальчуком