Поділитись:

У Луцьку 2 червня прощатимуться із загиблим захисником Валерієм Васейчуком

Понеділок, 01 червня 2026, 14:41
У Луцьку 2 червня прощатимуться із загиблим захисником Валерієм Васейчуком

У Луцьку 2 червня відбудеться прощання з загиблим на війні військовослужбовцем Валерієм Васейчуком.

Про це повідомляє управління інформаційної роботи міської ради.

У вівторок, 2 червня, об 11:00 годині у кафедральному соборі Святої Трійці міста Луцька відбудеться відспівування військовослужбовця Васейчука Валерія Леонідовича (15.08.1980 р.н.), який загинув 22 травня 2026 року у районі населеного пункту Гаврилівка Дніпропетровської області.

Завтра о 10:30 год тіло Героя траурним кортежем перевезуть з приміщення Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи до кафедрального собору Святої Трійці, а потім – до будинку на вул. Володимира Івасюка, 47.

Поховають військовослужбовця на кладовищі у селі Рованці.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів