Поділитись:

У Луцьку в травні народилися майже 300 немовлят

Понеділок, 01 червня 2026, 14:05
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Волинському обласному перинатальному центрі у травні народилися 292 дитини з'явилися на світ.

Про це повідомляють на сторінці медзакладу.

Народилися:

  • 151 дівчинка
  • 141 хлопчик
  • 3 родини поповнилисяч двійнями!

Бажаємо щастя родинам та щасливого, мирного дитинства усім малюкам.

У Луцьку в травні народилися майже 300 немовлят 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів