Поділитись:
У Луцьку в травні народилися майже 300 немовлят
Понеділок, 01 червня 2026, 14:05

Фото ілюстративне
У Волинському обласному перинатальному центрі у травні народилися 292 дитини з'явилися на світ.
Про це повідомляють на сторінці медзакладу.
Народилися:
- 151 дівчинка
- 141 хлопчик
- 3 родини поповнилисяч двійнями!
Бажаємо щастя родинам та щасливого, мирного дитинства усім малюкам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.