У Рожищенській громаді повертаються відключення світла
Понеділок, 01 червня 2026, 12:00
Через технічні роботи у Рожищенській громаді повертаються відключення електроенергії.
Про це повідомляє Рожищенська міська рада на своїй сторінці у фейсбуці.
«Відповідно до інформації Волиньобленерго – 1, 2 та 3 червня на території громади заплановані тимчасові відключення електроенергії у зв’язку з технічними роботами», – йдеться в дописі.
Графік відключень:
Із 02.06.2026 по 05.06.2026 з 09:00 по 17:00:
- Козин (вул. Миру, Ковельська, Молоді, Жовтнева);
- Переспа (вул. Затишна, Тиха);
- Рудка-Козинська (вул. Жовтнева, Оновлена, Центральна, Молодіжна, Тиха, Шкільна).
Із 03.06.2026 по 05.06.2026 з 09:00 по 17:00
- Мильськ (вул. Молодіжна, Соборності, Миру);
- м. Рожище (вул. Богдана Хмельницького, Леся Курбаса);
Із 04.06.2026 по 05.06.2026 з 09:00 по 17:00
- Носачевичі (вул. Гранична).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Села Зимнівської громади три дні будуть без світла
- Гріють воду у каструлях: лучани скаржаться на комунальників через затяжний ремонт (відео)
- У громаді на Волині анонсували масштабні відключення електроенергії