У Луцьку біля спорткомплексу ВНУ зрізали 6 ялинок
Неділя, 31 травня 2026, 10:43
Біля спорткомплексу ВНУ на просп. Грушевського, 2-Б, з боку стадіону «Авангард», зрізали шість ялинок. У виші кажуть, що через дерева протікав дах і в залах з’явилася цвіль.
Про це пише misto.media.
«Дерева росли близько до спорткомплексу. Через них затікала вода на дах, вона потрапляла в приміщення, а в спортивному залі з’являлася цвіль. Відповідно, ми звернулись до міської ради, отримали дозвіл і зрізали дерева», – пояснює проректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Олег Дикий.
Дозвіл на видалення дерев університет отримав ще торік у листопаді. Проте роботи виконали приблизно тиждень тому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- «Зірвав бузок – плати штраф»: у скільки лучанам обійдеться порушення благоустрою міста (відео)
- Шансів, що каштани виживуть, – мізер: чи шукають тих, хто труїть дерева в центрі Луцька