У Рівному 26-річний поліцейський застрелився в туалеті управління поліції

П'ятниця, 29 травня 2026, 15:06

Вранці у п’ятницю, 29 травня, у приміщенні управління патрульної поліції Рівненської області вчинив самогубство 26-річний поліцейський.

Цю інформацію ZAXID.NET підтвердила речниця установи Іванна Лойко.

«Так, дійсно трапилася така подія. Наразі проводиться службове розслідування, усі обставини встановлює слідство»– повідомила Іванна Лойко.

Попередньо відомо, що патрульний вистрілив у себе з табельної зброї у вбиральні управління.

У пресслужбі Державного бюро розслідувань зазначили, що через відсутність ознак насильницької смерті справу розслідує Національна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: