Поділитись:

У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)

П'ятниця, 29 травня 2026, 13:25
У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)

У Нововолинську пролунаи осна святі останнього дзвоника в ліцеї №2 міський голова Борис Карпус відзначив команду закладу за реалізацію проєкту «Green Roots». Йдеться про створення шкільного екоковоркінгу з вирощування мікрозелені, який здобув визнання на всеукраїнському рівні під час конкурсу з відкритого урядування.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Нововолинський міський голова Борис Карпус.

Міський голова привітав учнів і педагогів із завершенням навчального року та подякував за активність і ініціативність. Він наголосив, що такі проєкти є важливими для розвитку громади та формування екологічного мислення у молоді.

Свято останнього дзвоника також відбулося у ліцеї №1 Нововолинська, де міський голова долучився до заходу та привітав учнів, учителів і батьків.

У своїх зверненнях він подякував педагогам за щоденну працю, а школярам – за старанність, досягнення і наполегливість у навчанні. Попереду в учнів — літні канікули та нові можливості для розвитку.

У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото)У Нововолинську пролунав останній дзвоник: відзначили учнів і педагогів (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів