У Луцьку з'явиться мотопатруль: що відомо (відео)
У Луцьку найближчим часом з'явиться мотопатруль.
Про це ексклюзивно телеканалу «Конкурент Волинь» розповів керівник патрульної поліції Волині Сергій Мирчук у програмі «Прайм-Тайм»із Євгенієм Мікояном.
Зі слів Сергія Мерчука, поки що для цих потреб є шість мотоциклів.
«Я, до речі, ніколи ніде цього не згадував... Місто придбало два мотоцикли для підрозділу. І в місті Ковелі ми знайшли чотири», – зазначив він.
Днями волинські патрульні розпочали навчання в Полтаві. Коли вони сертифікуються, то і запустять мотопатруль у Луцьку.
«Першочергове їхнє завдання, звісно, буде супроводи загиблих наших Героїв... Також це буде швидкий приїзд на дорожньо-транспортні пригоди. Ну і один з елементів – це протидія гонщикам на мотоциклах і так далі», – розповів керівник патрульної поліції Волині.
Зі слів Сергія Мерчука, два мотоцикли питання в Луцьку не вирішать, але з чогось треба починати.
Очікується, що новий формат патрулювання дозволить поліцейським швидше реагувати на виклики. За словами Сергія Мерчука, мотопатруль у Луцьку можуть запустити вже найближчим часом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Гучні тусовки поруч із портретами загиблих Героїв: у поліції розкрили деталі розваг молоді у центрі Луцька (відео)
- У Луцьку патрульні допомогли жінці, яка знепритомніла (відео)