На Волині розшукали двох зниклих людей
На Волині правоохоронці розшукали двох громадян, місцеперебування яких тривалий час залишалося невідомим. Обох людей вдалося знайти завдяки оперативним діям працівників Камінь-Каширського районного відділу поліції. На щастя, їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Про це повідомляє Камінь-Каширський районний відділ поліції.
Після повідомлення про зникнення людей поліцейські одразу розпочали пошуки. Правоохоронці перевіряли можливі місця перебування зниклих, спілкувалися з рідними, друзями та знайомими, а також опрацьовували всю наявну інформацію.
У результаті пошуків обох громадян вдалося знайти. На щастя, їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує.
У поліції подякували всім небайдужим мешканцям, які допомагали поширювати інформацію про зниклих та долучилися до пошуків.
Правоохоронці нагадують: якщо людина зникла, не варто чекати кілька днів. Звертатися до поліції потрібно одразу за номером 102, адже перші години пошуків часто є найважливішими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Пішла з дому та не повернулась: на Волині розшукують жінку
- Поїхала до Луцька на зустріч із онлайн-знайомим: на Волині шукали 13-річну школярку (фото)
- Пішов на роботу і не повернувся: у Луцьку розшукують 59-річного чоловіка