Погрожував розправою: на Волині оштрафували батька за насильство над донькою

Маневицький районний суд Волинської області визнав винним жителя Луцького району у вчиненні домашнього насильства та призначив йому штраф.
Про це йдеться у постанові суду від 14 травня 2026 року, пише газета «Нова доба».
Як встановив суд, 26 квітня 2026 року в селі Рудники чоловік, перебуваючи за місцем проживання, вчинив домашнє насильство щодо своєї неповнолітньої доньки. Зокрема, він висловлювався на її адресу нецензурною лексикою та погрожував фізичною розправою.
У судове засідання чоловік не з’явився, однак подав заяву про розгляд справи за його відсутності. Його винуватість підтверджується матеріалами поліції, зокрема протоколом, терміновим заборонним приписом, рапортом правоохоронців та поясненнями учасників події.
Суд кваліфікував дії за ч. 2 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.