У Луцьку знову скаржаться на сморід в центрі міста
Вівторок, 05 травня 2026, 10:45
У Луцьку скаржаться на неприємний запах у центральній частині міста.
Про це повідомила директорка Центру надання адмінпослуг Лариса Карп'як під час розширеної наради у вівторок, 5 травня.
«Надійшло 11 звернень на неприємні запахи нечистот в повітрі у центральній частині міста, на Привокзальному та Завокзальному районах», – зазначила посадовиця.
Нагадаємо: наприкінці квітня КП «Луцькводоканал» інформувало про масштабну реконструкцію очисних споруд. Саме це може спричиняти тимчасові наслідки – локальні перевантаження та утворення випарів із характерним запахом. Інтенсивність запаху може змінюватися залежно від погодних умов і напрямку вітру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцьку після ремонту водогону залишили розритий асфальт на дорозі (фото)
- У Луцьку на 33-му ліквідували фекальний розлив каналізації
- У Луцьку на вулиці Шопена після багатомісячних проблем відремонтували каналізаційний колектор