Поділитись:

У Луцьку знову скаржаться на сморід в центрі міста

Вівторок, 05 травня 2026, 10:45
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Луцьку скаржаться на неприємний запах у центральній частині міста.

Про це повідомила директорка Центру надання адмінпослуг Лариса Карп'як під час розширеної наради у вівторок, 5 травня.

«Надійшло 11 звернень на неприємні запахи нечистот в повітрі у центральній частині міста, на Привокзальному та Завокзальному районах», – зазначила посадовиця.

Нагадаємо: наприкінці квітня КП «Луцькводоканал» інформувало про масштабну реконструкцію очисних споруд. Саме це може спричиняти тимчасові наслідки – локальні перевантаження та утворення випарів із характерним запахом. Інтенсивність запаху може змінюватися залежно від погодних умов і напрямку вітру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів