«Носила на собі відро води»: у Луцьку жінці видалили гігантську кісту (відео)

У Волинській обласній клінічній лікарні лікарі провели унікальну операцію – 54-річній жінці видалили гігантську кісту яєчника, яка заповнила майже всю черевну порожнину.
Про це йдеться на сторінці медизакладу.
Пацієнтка звернулася до медиків лише тоді, коли стан різко погіршився: з’явилися сильні болі, задишка, стрибки тиску до 240 та швидка втомлюваність. До цього жінка понад два місяці ігнорувала симптоми, попри вмовляння чоловіка звернутися до лікаря.
Обстеження показало: пухлина виросла до гігантських розмірів – близько 34–36 см у діаметрі. За словами лікарів, вона за об’ємом нагадувала «відро» і виглядала як вагітність двійнею.
Під час тривалої операції медики евакуювали приблизно 12–13 літрів вмісту кісти. Втручання було складним, адже новоутворення тиснуло на внутрішні органи та створювало навантаження на серцево-судинну систему.
Попри серйозність ситуації, найгірші побоювання не підтвердилися – за результатами гістології, пухлина виявилася доброякісною.
Жінка вже відновлюється після лапароскопічної операції і почувається добре. Каже, найбільше шкодує, що не звернулася до лікарів раніше.
Медики наголошують: ця історія – показова. Регулярні обстеження, зокрема гінекологічні, можуть виявити проблему на ранній стадії і буквально врятувати життя.
Детальніше у сюжеті:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.