Поділитись:

У Луцьку можна «купити» Клопотенка за донат

Понеділок, 04 травня 2026, 15:21
У Луцьку можна «купити» Клопотенка за донат

У Луцьку волонтери організували благодійний аукціон, головним лотом якого стало кавування з українським шеф-кухарем та дослідником української кухні Євгеном Клопотенком. Усі зібрані кошти спрямують на підтримку українських військових.

Про повідомили у фейсбук-групі «Медіа-кава :)».

Згідно з правилами аукціону про зручні дату, час і формат спілкування за кавою автор лоту та донатер домовляються у спільному чаті після оплати лоту. Початкова ціна – 200 гривень. Мінімальний крок ставки – 50 гривень або сума, кратна 50 грн. Якщо крайня ставка не підвищується протягом 24 годин, вона визнається переможною

Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу бійцям ССО ЗСУ та батальйону безпілотних систем «Нахтіґаль» 20-ї броп «Любарт» корпусу «АЗОВ» НГУ.

У Луцьку можна «купити» Клопотенка за донат 

Довідково: Євген Клопотенко – шеф-кухар, креативний підприємець, громадський активіст та дослідник української кухні. Євген є співвласником гастрохолдингу “Інакші”, який об'єднує чотири заклади у Києві та Львові. Є засновником брендів «100 років», 100shop, MAKITRA, «Муза».

У 2021 році Євген виступив ініціатором внесення борщу у список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Робота Євгена над поліпшенням гастрономічної культури в Україні та популяризацією української кухні у світі отримала і міжнародне визнання. У квітні 2021 року Євген Клопотенко увійшов до авторитетного міжнародного списку 50 Next – переліку професіоналів, які змінюють майбутнє гастрономії, від міжнародного рейтингу найкращих ресторанів світу The World’s 50 Best Restaurants.

Нагадаємо, що найдорожчим лотом 2024 року є кава з Валерієм Залужним, а за каву з Ярославою Магучіх викладуть майже 40 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів