На Волині – знеструмлення через негоду: де саме
Через негоду у частині налесених пунктів Волині немає світла.
Проте енергетики працюють, аби все полагодити, інформує пресслужба ПрАТ «Волиньобленерго».
Станом на 10:00 27 квітня ситуація в мережах Волинської області контрольована.
Енергетики практично ліквідували масштабні пошкодження високовольтних ліній і перейшли до відпрацювання точкових заявок у мережах 0,4 кВ.
Попри негоду аварійно-відновлювальні бригади працювали без перерв від самого ранку вчорашнього дня, аби повернути електропостачання в кожну громаду.
«Станом на 10:00 27 квітня продовжується відновлення електропостачання у 15-ти населених пунктах (8 з яких знеструмлені частково).
📍 Наразі основні зусилля зосереджені на території Луцької філії (у т.ч. Горохівського відділення) та Ковельської філії (Любомльського відділення).
Час відновлення залежить від масштабу пошкоджень у конкретному районі»,– йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Зірвані дахи, повалені дерева, пошкоджені авто: наслідки негоди на Волині (фото)
- Летіло скло, валило дерева: негода наробила лиха у Луцьку (фото)
- Буревій вбив двох людей і знеструмив 1121 населений пункт в Україні (фото)