На Волині – знеструмлення через негоду: де саме

Понеділок, 27 квітня 2026, 12:56

Через негоду у частині налесених пунктів Волині немає світла.

Проте енергетики працюють, аби все полагодити, інформує пресслужба ПрАТ «Волиньобленерго».

Станом на 10:00 27 квітня ситуація в мережах Волинської області контрольована.

Енергетики практично ліквідували масштабні пошкодження високовольтних ліній і перейшли до відпрацювання точкових заявок у мережах 0,4 кВ.

Попри негоду аварійно-відновлювальні бригади працювали без перерв від самого ранку вчорашнього дня, аби повернути електропостачання в кожну громаду.

«Станом на 10:00 27 квітня продовжується відновлення електропостачання у 15-ти населених пунктах (8 з яких знеструмлені частково).

📍 Наразі основні зусилля зосереджені на території Луцької філії (у т.ч. Горохівського відділення) та Ковельської філії (Любомльського відділення).

Час відновлення залежить від масштабу пошкоджень у конкретному районі»,– йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: