Постраждалим від ворожого обстрілу Луцька нададуть компенсацію

Четвер, 16 квітня 2026, 10:21

Постраждалим під час ворожого обстрілу Луцька нададуть компенсацію в рамках «єВідновлення».

Рішення про надання компенсацій за пошкоджені, знищені об'єкти нерухомого майна, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, ухвалив міськвиконком у четвер, 16 квітня.

«Відповідно до п. 12 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 № 381, виконавчий орган міської ради розглядає прийняте комісією рішення про затвердження рішення комісії у наданні компенсації», – йдеться у пояснювальній записці.

Компенсації отримають двоє мешканців вулиці Гущанська.

Загалом на це спрямують близько 124 тисяч гривень.

Нагадаємо: востаннє Луцьк зазнав атаки 1 квітня – повітряна тривога пролунала близько шостої години ранку. Уже о 6:20 мешканці чули вибухи. Майже о сьомій ранку дали відбій.

Після цього з’явилася інформація про влучання. Внаслідок атаки зафіксовано кілька пожеж: зокрема, сталося займання у багатоповерхівці через падіння уламків «шахеда», а також загорілися складські приміщення. Попередньо відомо, що палає продуктовий склад. Крім того, внаслідок атаки дронів зруйновано термінал Нової пошти. На місцях працювали рятувальники та поліція. Після атаки у місті зафіксували значне задимлення – Луцьк затягнуло густим чорним димом. Через це частину шкіл перевели на дистанційне навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: