Постраждалим від ворожого обстрілу Луцька нададуть компенсацію
Постраждалим під час ворожого обстрілу Луцька нададуть компенсацію в рамках «єВідновлення».
Рішення про надання компенсацій за пошкоджені, знищені об'єкти нерухомого майна, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, ухвалив міськвиконком у четвер, 16 квітня.
«Відповідно до п. 12 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 № 381, виконавчий орган міської ради розглядає прийняте комісією рішення про затвердження рішення комісії у наданні компенсації», – йдеться у пояснювальній записці.
Компенсації отримають двоє мешканців вулиці Гущанська.
Загалом на це спрямують близько 124 тисяч гривень.
Нагадаємо: востаннє Луцьк зазнав атаки 1 квітня – повітряна тривога пролунала близько шостої години ранку. Уже о 6:20 мешканці чули вибухи. Майже о сьомій ранку дали відбій.
Після цього з’явилася інформація про влучання. Внаслідок атаки зафіксовано кілька пожеж: зокрема, сталося займання у багатоповерхівці через падіння уламків «шахеда», а також загорілися складські приміщення. Попередньо відомо, що палає продуктовий склад. Крім того, внаслідок атаки дронів зруйновано термінал Нової пошти. На місцях працювали рятувальники та поліція. Після атаки у місті зафіксували значне задимлення – Луцьк затягнуло густим чорним димом. Через це частину шкіл перевели на дистанційне навчання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Пошкоджені від атаки шахедів домівки лучан обстежать
- Звідки летіли шахеди на Луцьк (карта)
- У Луцьку ворожий дрон влучив по підприємству, уламки зачепили багатоквартирний будинок (відео)