Поділитись:
У Чорнобильському заповіднику врятували лебедя, який заплутався у колючому дроті
Понеділок, 13 квітня 2026, 21:05

У Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику провели рятувальну операцію – фахівці визволили лебедя-шипуна, який потрапив у пастку з колючого дроту.
Про це повідомили у заповіднику.
Інцидент стався на території Опачицького природоохоронного науково-дослідного відділення. Птах заплутався у дроті й не міг самостійно вибратися.

Завдяки оперативним діям працівників лебедя вдалося обережно звільнити.

Після цього йому надали необхідну допомогу та повернули у природне середовище.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.