Поділитись:

Луцьк може мати сміттєві проблеми вже у 2018 році

Четвер, 17 серпня 2017, 15:15

Сортувальна лінія, яка розміщена неподалік Луцька, не вирішує проблеми зменшення відходів та зменшення навантаження на полігон. Про це повідомив директор підприємства "Луцькспецкомунтранс" Валерій Кузьмич 17 серпня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

"Якщо ми не зробимо нормальної сортувальної лінії, ми будемо мати у наступному році проблеми з вивозом сміття по Луцьку. Цей полігон був розрахований на п'ять років. Він максимум вислужить до наступного року, і лише через те, що наростили можливості, аби складати сміття", - зазначив директор "Луцькспецкомунтрансу" Валерій Кузьмич.

Сортувальна лінія встановлена ТзОВ "Луцьк-ЕКО", яке діє упартнерстві з міською радою. Заступник директора цього підприємства Віктор Киричук пояснив, що із загальної кількості побутових відходів, які проходять через лінію, відбирається лише 20%. Підприємство працює, втім немає потужності.

"Об'єми сортування трішки зменшилися й тому, що немає куди здавати метал. Ніхто не приймає. На сортувальну лінію потрапляє лише бляшанка – це легкий метал. Нині жодна скупка не бере легкого металу, бо великі металургійні заводи, які переробляють металолом, заборонили це і штрафують. Бляшанка згорає і там нічого не залишається. Її ніхто не бере", - зазначив Віктор Киричук.

Він зазначив, що є зацікавлені інвестори з прибалтійських країн, аби вкладати гроші та доставити другу лінію. А на її базі організувати сортування та переробку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 серпня 2020
29 липня 2020
26 липня 2020
25 липня 2020
24 липня 2020
23 липня 2020
19:45
22 липня 2020
14 липня 2020