Пояснили, чому в Луцьку немає маршруток з кондиціонерами

Член міськвиконкому Ігор Алексєєв зробив зауваження управлінню транспорту та зв'язку про те, що в спеку міським транспортом неможливо їздити.
Рівень надання послуг міського пасажирського транспорту є дуже низьким. Про це сказав Ігор Алексєєв 17 серпня під час засідання міськвиконкому.
Він зазначив, що в маршрутках часто брудно, хамовитий водій, і сам транспорт часто в напіваварійному стані, а в спеку фізично неможливо їздити міським транспортом.
"А ви можете уявити, що водій працює в цьому автобусі 8 годин? Ми проводили конкурс на маршрут з вимогою Євро 5, щоб там був кондиціонер в транспорті, і не надійшло жодної заявки від перевізника. В нас немає таких перевізників, які мали б маршрутки-"мерседеси" з кондиціонерами в салоні. І це не питання цієї зали, а питання національне", – сказав начальник управління транспорту і зв'язку Анатолій Миронюк.

У Львові – черговий скандал через російську музику (відео)
На Волині моблізований вчитель приїхав до учнів на свято останнього дзвоника (відео)
Справа на мільярд: на Волині людям постачали неякісний газ (відео)
«Була погана чуйка»: на Волині хлопця судили, бо проігнорував повістку (відео)
Ворог вдарив по Києву – є загиблі (фото)