Поділитись:

Пояснили, як безробітним українцям будуть нараховувати субсидії

Вівторок, 15 серпня 2017, 14:58

Безробітні громадяни працездатного віку зможуть отримати субсидію розміром не більш ніж два прожиткові мінімуми.

Про це повідомляє Урядовий портал у Facebook.

"Неофіційні доходи отримує величезна кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в державний бюджет країни, недоброчесні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – у максимальному розмірі. І така допомога донедавна їм справді надавалася. Це не справедливо відносно до тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки. За обсягом субсидія, скажімо, у скромної вчительки, яка тяжкою працею заробляє гроші і чесно сплачує податки, може бути меншою, ніж у тих, хто не декларує жодної копійки, але при цьому споживає газ, світло", – йдеться у повідомленні.

Тому зарахуванням двох прожиткових мінімумів – з 1 травня 2017 р. – 3 248 грн. – держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто справді потребує підтримки в оплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто начебто не працює, але на якісь доходи живе.

Тому якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй під час оформлення субсидії з 1 травня 2017 року зараховується не більше двох прожиткових мінімумів – 3 248 грн.

Це стосується лише працездатних осіб. Водночас є ті, хто насправді перебуває у складних життєвих обставинах. І тоді комісія при розгляді заяв від таких претендентів на субсидію, якщо згадані обставини дійсно підтверджуються, може встановити згадану державну допомогу з урахуванням одного – 1 624 грн, а не двох прожиткових мінімумів.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2020
04 серпня 2020
03 серпня 2020
02 серпня 2020
10:00