14 років за ґратами: суд поставив крапку у справі про жорстоке вбивство на Волині

Рівненський апеляційний суд залишив у силі вирок 43-річному жителю Володимира, якого засудили до 14 років позбавлення волі за умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю у складі групи осіб.
Як повідомили у Волинській обласній прокуратурі, злочин стався восени 2021 року. Тоді чоловік разом із жінкою, раніше судимою за вбивство, під час розпивання алкоголю жорстоко побили свого 40-річного знайомого. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.
Спільницю засудили ще у 2022 році – вона отримала 14 років і 7 місяців ув’язнення. Її вирок уже набрав законної сили.
Натомість чоловік після скоєного втік до Республіки Польща, однак згодом його затримали та екстрадували в Україну. Суд першої інстанції призначив йому 14 років позбавлення волі.
Захист намагався оскаржити вирок, вважаючи його надто суворим. Втім, апеляційний суд підтримав позицію прокурорів і залишив рішення без змін.
Таким чином, засуджений відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.