Понад 9 місяців вважався безвісти зниклим: ДНК-еспертиза підтвердила загибель 23-річного Героя з Волині Назара Поліщука

Після проведення ДНК-експертизи підтвердили загибель 23-річного захисника України, старшого солдата НАЗАРА ПОЛІЩУКА.
Поліщук Назар Михайлович (позивний «Фокс») загинув 25 травня 2025 року, виконуючи бойове завдання. Воїн служив розвідником-гранатометником 1-ї групи спеціального призначення взводу розвідки спеціального призначення 5-го батальйону спеціального призначення бригади «Азов».
Тривалий час – понад дев’ять місяців – захисник вважався безвісти зниклим.
Під час повномасштабного вторгнення Назар працював у Словаччині. Та з початком великої війни він повернувся додому. 5 березня, у свій день народження, коли йому виповнилося 20 років, Назар уже був в Україні. Невдовзі він став до лав Сил оборони, адже не бачив для себе іншого шляху, окрім захищати Батьківщину.
Назар Поліщук був вірним військовій присязі, відданим сином українського народу та справжнім патріотом, який до останнього подиху боронив рідну землю.
У зв’язку із загибеллю захисника України на території Рожищенської громади оголошено триденний траур з 14 по 16 березня, а також у день поховання.
Про дату та час прощання й поховання Героя повідомлять додатково.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.