НАБУ планує допитати мера Луцька Поліщука, – ухвала суду

Національне антикорупційне бюро пранує викликати на допит луцького мера Ігоря Поліщука після проведених обшуків в нього вдома та у міській раді у грудні 2025 року.
Про це повідомив представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Валентин Хаймик із посиланням на ухвалу Вищого антикорупційного суду від 12 лютого 2026 року.
«Так от, в ухвалі йдеться про те, що детективи НАБУ будуть допитувати фігурантів справи, в тому числі мера Луцька Поліщука. І як вказано в ухвалі це будуть робити «з урахуванням отриманої інформації під час оглядів вмісту вилучених мобільних телефонів», – зазначає Хаймик.
Валентин Хаймик
Скриншот з ухвали ВАКСЗауважимо, обранець також інформував, що правоохоронці нібито вилучали у міського голови й мобільний телефон.
Нагадаємо: вранці 19 грудня детективи Національного антикорупційного бюро проводили обшуки у стінах міської ради та вдома у мера.
Пізніше правоохоронці повідомили: затримали на хабарі в 30 тис. доларів двох депутатів. За ці кошти останні обіцяли забезпечити позитивне голосування депутатів своєї фракції та ухвалення «потрібних» рішень Волинською обласною і Луцькою міською радами, аби дозволити будівництво на ділянці багатоквартирного житлового будинку.

За даними слідства, йдеться про голосування щодо земельної ділянки, де колись була льодова арена «Снігова королева», бо ж саме на її місці мають зводити багатоповерхівку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.