Помер молодий лікар Волинської обласної лікарні, який служив у ЗСУ

Четвер, 19 лютого 2026, 15:32

Волинська обласна клінічна лікарня із сумом сповістила про смерть молодого лікаря-ендоскопіста Суліка Юрія Анатолійовича.

Відомо, що чоловік помер від важкої хвороби.

Також в лікарні повідомили, що останні два роки Юрій Сулік був мобілізований та служив у лавах ЗСУ.

 

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: