Помер молодий лікар Волинської обласної лікарні, який служив у ЗСУ
Четвер, 19 лютого 2026, 15:32
Волинська обласна клінічна лікарня із сумом сповістила про смерть молодого лікаря-ендоскопіста Суліка Юрія Анатолійовича.
Відомо, що чоловік помер від важкої хвороби.
Також в лікарні повідомили, що останні два роки Юрій Сулік був мобілізований та служив у лавах ЗСУ.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині – смертельна ДТП: загинула жінка, її донька в тяжкому стані
- Врятував сотні життів: помер відомий хірург волинської лікарні
- Зволікав зі зверненням до медиків: у Ковелі чоловіку ампутували обморожену ногу (відео)