Поділитись:

Був брудним та хворим: у Луцьку п’яна матір поїхала на таксі, залишивши 3-річну дитину саму

Понеділок, 09 лютого 2026, 19:38
Був брудним та хворим: у Луцьку п’яна матір поїхала на таксі, залишивши 3-річну дитину саму

У Луцьку патрульні поліцейські допомогли малолітньому хлопчику, якого виявили без нагляду на вулиці.

Про це повідомили в патрульній поліції Волинської області.

Повідомлення про дитину, що перебуває сама, надійшло від небайдужої громадянки. На місці інспектори виявили 3-річного хлопчика – брудного, легко одягненого та з ознаками погіршеного стану здоров’я.

За словами заявниці, вона бачила матір із дитиною, однак у певний момент хлопчик самостійно перейшов дорогу, тоді як жінка залишилася на місці. Згодом мати сіла в таксі та поїхала, залишивши дитину саму.

Патрульні негайно викликали медиків. Після огляду лікарі ухвалили рішення про госпіталізацію хлопчика.

Невдовзі на місце події повернулася мати дитини. Як встановили поліцейські, жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння та пояснила, що не помітила, як син від неї відійшов.

Інспектори встановили особу лучанки та викликали працівників ювенальної превенції для надання правової оцінки її діям.

У поліції подякували громадянам за небайдужість, завдяки якій вдалося вчасно допомогти дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів