Росіяни вгатили по Нововолинську: немає світла і води
Субота, 07 лютого 2026, 00:31
Сьогодні вночі ворог знову завдав удару по енергетичній інфраструктурі Нововолинська. Місто без електропостачання.
Про це повідомив мер міста Борис Карпус.
Що відомо:
- Водопостачання. Зараз нічний час - запуск генераторів на водоканалі розпочнемо через кілька годин.
- Теплопостачання працює, але можливе зниження тиску в мережі.
- Мобільний зв'язок функціонує на генераторах. Можливі перебої та зниження якості сигналу.
- Аварійні бригади на місцях. Більше деталей - завтра вранці.
- Дотримуйтесь інформаційної тиші.
Місцеві телеграм-канали повідомляють, що в Нововолинську та на околицях відсутнє електропостачання та немає води. Такі повідомлення надходять і з частини Львівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Під час атаки шахедів на Луцьк куля ППО влучила у вікно ліцею (фото)
- РФ атакує дронами з отрутою – військові попереджають українців про небезпеку
- Біля Луцька збили шахед: що відомо