Поділитись:
Росіяни вгатили по Нововолинську: немає світла і води
Субота, 07 лютого 2026, 00:31

Сьогодні вночі ворог знову завдав удару по енергетичній інфраструктурі Нововолинська. Місто без електропостачання.
Про це повідомив мер міста Борис Карпус.
Що відомо:
- Водопостачання. Зараз нічний час - запуск генераторів на водоканалі розпочнемо через кілька годин.
- Теплопостачання працює, але можливе зниження тиску в мережі.
- Мобільний зв'язок функціонує на генераторах. Можливі перебої та зниження якості сигналу.
- Аварійні бригади на місцях. Більше деталей - завтра вранці.
- Дотримуйтесь інформаційної тиші.
Місцеві телеграм-канали повідомляють, що в Нововолинську та на околицях відсутнє електропостачання та немає води. Такі повідомлення надходять і з частини Львівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.