Поділитись:

Росіяни вгатили по Нововолинську: немає світла і води

Субота, 07 лютого 2026, 00:31
Росіяни вгатили по Нововолинську: немає світла і води

Сьогодні вночі ворог знову завдав удару по енергетичній інфраструктурі Нововолинська. Місто без електропостачання.

Про це повідомив мер міста Борис Карпус.

Що відомо:

  • Водопостачання. Зараз нічний час - запуск генераторів на водоканалі розпочнемо через кілька годин.
  • Теплопостачання працює, але можливе зниження тиску в мережі.
  • Мобільний зв'язок функціонує на генераторах. Можливі перебої та зниження якості сигналу.
  • Аварійні бригади на місцях. Більше деталей - завтра вранці.
  • Дотримуйтесь інформаційної тиші.

Місцеві телеграм-канали повідомляють, що в Нововолинську та на околицях відсутнє електропостачання та немає води. Такі повідомлення надходять і з частини Львівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів