Волинь атакували шахедами: що відомо

Упродовж крайньої доби у Волинській області по кілька разів у кожному районі оголошували тривогу через ворожі БпЛА типу Шахед.
Про це повідомив т.в.о. очільника Волинської ОВА Роман Романюк.
Внаслідок однієї з атак постраждав обʼєкт критичної інфраструктури у нашій області.
На місці вже працюють всі відповідні служби. Триває ліквідація наслідків.
Інформації про постраждалих чи загиблих немає.
«Нагадую про прохання не публікувати та не поширювати фото і відеоматеріали у соцмережах про наслідки чи місця влучань», – йдеться у повідомленні.
Місцеві телеграм-канали повідомляють, що в Нововолинську та на околицях відсутнє електропостачання та немає води. Такі повідомлення надходять і з частини Львівської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.