Поділитись:

«Це не заказуха»: Тіна Кароль попросила вибачення за пісню «У нас немає світла»

Вівторок, 20 січня 2026, 18:15
«Це не заказуха»: Тіна Кароль попросила вибачення за пісню «У нас немає світла»

Днями співачка Тіна Кароль нарвалася на хейт в мережі після того, як опублікувала радісне відео під пісню «У нас немає світла». Користувачі сприйняли цей ролик як глузуванням з енергетичної кризи в Україні та звинуватили артистку в тому, що вона поза контекстом ситуації в країні.

Про це пише «24 канал».

До того ж з'явилися чутки, мовляв, трек був записаний на замовлення влади. Після хвилі критики артистка записала відео з поясненням. Ролик вона опублікувала на своїй сторінці в інстаграм.

Тіна Кароль перепросила всіх, кого могло зачепити її відео, та подякувала за підтримку тим, хто зрозумів її задум і не вважає пісню причиною всіх проблем.

Співачка зізналася, що їй, як і багатьом, бракує тепла, добра та сил, тож вона хотіла заспівати пісню з простим меседжем: попри всі труднощі, в Україні люди є один для одного. Її посил був про людське тепло.

«Я хотіла об'єднати всіх уривком з тіктоку, а об'єднала всіх проти себе. Ну, вийшов такий мем, хоч і болючий для мене. Нічого. Вибачте мені, будь ласка. Це не заказуха, це не методичка від влади. Я не виконую ніякі замовлення. Я побачила пісню одного хлопця і вирішила її переспівати», – зазначила виконавиця.

 

Що відомо про трек «У нас немає світла»

  • Його автором є композитор Данило Городецький. Він написав пісню у 2022 році для власного весілля.
  • Трек музикант присвятив своїй донці та дружині, як вказано в описі на його ютуб-каналі Danylo Music.
  • Тіна Кароль зробила кавер на пісню й опублікувала відео у своїх соцмережах, що й спровокувало критику в мережі. Обурення українців пов'язане з тим, що нині в усіх регіонах України діють погодинні графіки відключень електроенергії для населення, оскільки внаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджені об'єкти енергетичної інфраструктури. До того ж у Києві та інших містах частина будинків залишається без опалення. Є перебої водопостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів