Забагато гачків: у нацпарку на Волині зловили «жадібного» рибалку (фото)

Понеділок, 12 січня 2026, 15:50

У нацпарку на Волині зловили рибалку-порушника.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Шацького національного природного парку. 

З метою запобігання порушенням природоохоронного законодавства на території Шацького національного природного парку здійснюється постійне патрулювання.

У період з 5 по 12 січня там виявили одне порушення – перевищення кількості дозволених знарядь лову. На порушника склали протокол за ст. 91 КУпАП, провели роз’яснювальну роботу серед рибалок.

 

«Нагадуємо про необхідність дотримання правил зимової риболовлі та безпечної поведінки на льоду: не виходити на тонкий або неоднорідний лід, дотримуватися дистанції, мати засоби самопорятунку», – наголошують в нацпарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: