Відкинуло на кілька метрів: у Луцьку на переході збили жінку (відео)
Субота, 10 січня 2026, 09:28
У Луцьку на проспекті Президента Грушевського на пішохідному переході збили жінку.
Момент ДТП зафіксували відеокамери «Центру безпеки міста Луцьк», – повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради.
ДТП трапилася вечірньої пори на пішохідному переході на проспекті Президента Грушевського в Луцьку.
Водій автомобіля Mercedes-Benz не пропустив жінку, яка переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом.
Постраждалу госпіталізували до медичного закладу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині сталися моторошні аварії: троє людей – у лікарні
- На Волині водій збив пішохода
- У Луцьку вночі «шумахер» збив дорожній знак і втік з місця аварії (відео)