Поділитись:

Відкинуло на кілька метрів: у Луцьку на переході збили жінку (відео)

Субота, 10 січня 2026, 09:28
Відкинуло на кілька метрів: у Луцьку на переході збили жінку (відео)

У Луцьку на проспекті Президента Грушевського на пішохідному переході збили жінку.

Момент ДТП зафіксували відеокамери «Центру безпеки міста Луцьк», – повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

ДТП трапилася вечірньої пори на пішохідному переході на проспекті Президента Грушевського в Луцьку.

Водій автомобіля Mercedes-Benz не пропустив жінку, яка переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

Постраждалу госпіталізували до медичного закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів