Краще, ніж у Буковелі: куди піти покататися з гірок у Луцьку
У Луцьку розпочався справжній сезон катання з гірок. Щойно випав сніг і вдарив мороз – містяни дарма часу не гають.
Дітвора разом із батьками, бабусями та дідусями масово виходить на вулиці, аби розважитися й активно провести час, розповідають у сюжеті телеканалу «Конкурент Волинь».
Однією з найпопулярніших локацій стала гірка у парку 900-річчя Луцька. Тут діти спускаються на санчатах і «льодянках», а дорослі не приховують – згадують власне дитинство.
Кажуть, що охочих покататися тут завжди чимало, незалежно від віку.
«Я привів сюди внучку. Хай покатається. А то мій сват теж внука привів», – розповідає лучанин Володимир.
На гірці одночасно катаються і малі, і дорослі. Місцеві запевняють – локація доволі безпечна.
«Досить безпечно. Це місце вже вкатане дітьми, добре вони тут з’їжджають. Трохи є дорослих, щоб можна було підстрахувати», – ділиться один із чоловіків.
Більше – у сюжеті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Скільки коштує покататись по замерзлих Шацьких озерах
- Чи працюватимуть ковзанки у Луцьку на різдвяно-новорічні свята
- У центральному парку Луцьку запрацювала відкрита ковзанка: ціни та графік роботи